ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - آموزش زبان نصرت 1 و 2 با تقویت حافظه
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


آموزش زبان نصرت 1 و 2 با تقویت حافظه

   کد محصول: 2428

قیمت: 80,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

آموزش زبان نصرت 1و2 + آموزش تقویت حافظه در چهار جلسه (فقط در یک DVD) /// مجموعه آموزش زبان نصرت نیازی به معرفی ندارد و حتما شما این مجموعه شگفت انگیز و جادویی را میشناسید. اگر دوست دارید انگلیسی را روان و بدون مشکل صحبت کنید و در عین حال به تمام کارهای روزمره خود برسید حتما این محصول ویژه را سفارش دهید.

آیا واقعا میخواهید انگلیسی را بیاموزید؟ به همان سادگی كه فارسی صحبت میكنید بدون ترس و خجالت. بدون نیاز به تمرین خواندن و نوشتن. بدون نیاز به معلم. با روش اعجاب آور نابغه زبان شناس انگلیسی و فارسی شده توسط اعجوبه تقویت حافظه و ابداع كننده روشهای نوین تند خوانی ایران استاد نصرت. این متد را یك نابغه زبان شناس انگلیسی اختراع كرده و موسسه نصرت آن را به صورت فارسی در آورده, آقای نصرت بخاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف به لقب مبتكر نمونه انتخاب شده است.

راز موفقیت این متد چیست؟ این متد معجزه میكند چون با شخص شما طرف نمیشود. بدون آن كه احساس كنید با مغز شما طرف میشود. كلمات و جملات با فاصله زمانی خاص تكرار میشوند و شما آنها را می آموزید بدون آن كه خود چگونگی کار را بفهمید. راز در زمانهای خاص است كه فرمولش هیچگاه لو نرفته است. شما برای هر جلسه در این سه ماه یك فایل صوتی mp3 دارید و فقط حق دارید یك بار آن را گوش كنید و فاصله های زمانی نباید ازبین رود. اصلا استعداد شما مهم نیست. شعار همیشگی استاد نصرت این است : « اصلا استعداد شما مهم نیست » به من كسانی را تحویل دهید كه خیال میكنید از همه خنگ ترند كسانی كه به خودشان برچسب كم هوشی زده اند . كسانی كه فكر میكنید چیز یاد نمیگیرند . ببینید من از اینها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • قابل استفاده برای تمام سنین با هر سطح آشنایی
 • مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی طی سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس
 • بدون نیاز به کتاب و نوشتن مطلب
 • برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان
 • تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس