ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - روغن برنزه آلوورا SPF 12 گارنی اصل
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


روغن برنزه آلوورا SPF 12 گارنی اصل

   کد محصول: 2483

قیمت: 220,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

روغنهای برنز گارنی با فرمولی منحصربفردخود باعث می شوند برنزی سالم به دور از مشکلات پوستی را تجربه کنید. پس از مصرف این روغن برنز گارنی رنگ پوست شما شفافتر و ماندگارتر خواهدبوذ.لازم به ذکر است که این روغن جهت ۳تا ۴ بار مصرف می باشد

توجه : پیشنهاد می گردد که پس از حمام آفتاب جهت جلوگیری از بروز التهابات پوستی از محصولات بعد از آفتاب استفاده گردد. حداکثر زمان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب یک الی 1.5 ساعت می باشد. در صورتی که مدت زمان طولانی یک ناحیه از پوست در مجاورت آفتاب قرار گیرد دچار التهابات پوستی خواهد شد پس توجه داشته باشید هر 10 دقیقه یکبار با غلتیدن ، مانع آفتاب سوختگی شدید و در صورت جذب روغن مجددا از روغن به مقدار لازم استفاده کنید . جهت جلوگیری از هدر رفتن رطوبت پوست ، توسط یک اسپری آب پاش رطوبت از دست رفته را به سطح پوست بازگردانید.

طریقه مصرف: پس از استحمام و قبل از قرار گرفتن در آفتاب ، پوست کاملا تمیز و خشک گردد با توجه به نوع محصول (روغن یا واکس) روی پوست به شکل یکنواخت استفاده می گردد سپس با توجه به نوع پوستت خود بین 20 تا 40 دقیقه به رو و سپس چرخیده 20 تا 40 دقیقه به پشت در مقابل آفتاب بخوابید . جهت داشتن برنزی مناسب با رنگ دلخواه همین عمل را روز بعد تکرار کنید.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • مناسب برای پوست های حساس
 • حاوی عصاره آلوورا
 • حاوی ویتامین A, E
 • محافظت در مقابل اشعه مضر UVA, UVB
 • (التیام بخش نرم کننده
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس