ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - رنگ مو به صورت شامپو LANA
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


رنگ مو به صورت شامپو LANA

   کد محصول: 2586

قیمت: 250,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

در پنج دقیقه و با آسان ترین راه رنگ موی خود را به حالت اول برگردانید . موی خود را با رنگ مو به صورت شامپو رنگ زده و به حالت اول برگردانید . تغییر رنگ موی شما فقط در پنج دقیقه . معجزه قرن رنگ مو ” خانم ها و آقایان ” آنها که عادت به رنگ کردن موهایشان دارند دیگر لازم نیست دنبال آرایشگر بگردند، . این شامپو با رایحه مطبوع و پس از فقط پس از پنج دقیقه رنگ موهای شما را به همان حالت قبلی بر می گرداند . این شامپو به صورت دوقلو بوده و برای مدت ها می توانید از آن استفاده کنید . مورد تایید کلیه مشتریانی که تا حالا از آن استفاده کرده اند .

- اگر می خواهید بدون نیاز به دیگران و حتی آرایشگر خود موهای خودتان را رنگ کنید - اگر می خواهید موهای شما کامل و یکنواخت رنگ شود ( حتی یک مو ) - اگر می خواهید تنها خودتان بفهمید که موهایتان را رنگ کرده اید - اگر می خواهید اندازه رنگ موهایتان را خودتان تایین کنید ( کم رنگ یا پر رنگ ) - اگر می خواهید ماهی فقط یک بار از رنگ مو استفاده کنید - اگر می خواهید حتی یک موی زرد یا غیره در موهای شما نماند ( 100 درصد رنگ شده ) - اگر می خواهید مشتری دائم ما شوید . شامپو رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم - اگر از رنگ موهایتان رضایت ندارید - فقط یک بار و برای یک سال خرید کنید . فرصت را از دست ندهید همین الان اقدام کنید .

شامپو دوقلوی Jwanan Hair DYE Shampoo طریقه مصرف: برای تغییر رنگ موهایتان با این شامپوها، فقط لازم است این شامپوها را به موهایتان بمالید و با آن موهایتان را شانه کنید. به این ترتیب مواد رنگ‌کننده در بین موهای شما پخش می‌شوند. در مرحله آخر باید 5 دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را آبکشی کنید.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • رنگ کننده موی سر به رنگ مشکی طبیعی
 • پیشرفت دهنده رنگ پذیری
 • شستشو دهنده عالی موی سر
 • درخشان کننده موی سر
 • رنگ پذیری کامل و یکنواخت برعکس رنگ موهای موجود کرمی
 • تغییر رنگ موی شما فقط در پنج دقیقه
 • استفاده راحت و آسان
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس