ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - لوسیون گیاهی تقویت مو و ابرو سینره
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


لوسیون گیاهی تقویت مو و ابرو سینره

   کد محصول: 2584

قیمت: 245,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

عصاره گیاهی به كار رفته در محصول با افزایش متابولیسم سلولی در فولیكولهای مو،باعث تقویت پیاز مو ی آسیب دیده می گردند. و با تحریك پروتئین سازی باعث تبدیل موهای نازك و شكننده به موهای ضخیم و مقاوم می گردد. با خاصیت ضد عفونی كنندگی شوره سر را از بین می برد. مواد موثر در محصول با جلو گیری از تبدیل تستوسترون به نوع فعال آن خواص آنتی آندروژنیك در موضع داشته و در طاسی سر بسیار موثر و منحصر به فرد می باشد. سیلیس بر گرفته از گیاهان موجود در محصول به استحكام مو كمك نموده وبه آن ظاهر براق وابریشمی می دهد. خارش سر را از بین برده و خاصیت ضد التهابی دارد. با فراهم آوردن املاح حیاتی ،ویتامینهاو آمینو اسیدهای لازم جهت تشكیل كراتین مو ریشه و ساقه مو را تقویت می نماید.

با شروع مصرف در مدت زمان کوتاهی ریزش مو را متوقف نموده و با ادامه مصرف باعث پرپشت شدن موها میگردد. نکته قابل ذکر این که للوسیون گیاهی تقویت موی سینره به علت پایه گیاهی اثر دراز مدت داشته و بر خلاف پاره ای از درمانهای شیمیایی با قطع مصرف، ریزش مو برگشت نخواهد کرد. لوسیون گیاهی تقویت موی سینره باعث قطع ریزش موهای ابروگشته و در مدت زمان کوتاهی (حداکثر 40 روز) ابروهای کاملاً پرپشت ایجاد می نماید. لازم به ذکر است که اگر دوره مصرف به طور کامل رعایت گردد، با قطع مصرف ریزش ابرو برگشت نخواهد کرد.

نحوه استفاده در مورد موی سر : 1. ابتدا موهای خود را با شامپو پروتیئنه جوانه گندم سینره شستشو دهید. 2. بعد از استحمام ، پس از خشک کردن موها و زمانیکه موها رطوبت مختصری دارند 15 – 20 قطره از تونیک تقویت موی سر و ابرو سینره را بر روی کف سر بریزید. 3. با قسمت نرم نوک انگشتان پوست سر خود را چند دقیقه ماساژ دهید. این عمل را 4 بار در هفته به صورت یک روز درمیان انجام دهید. در مورد ابرو : 1. ابتدا ابروی خود را مرطوب نمایید. 2. دو الی سه قطره از تونیک تقویت موی سر و ابروی سینره را به روی ابرو ریخته و در سطح ابرو پخش نمائید. 3. از ماساژ دادن خودداری نمایید. این عمل را به صورت روزانه انجام دهید.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • تقویت كننده موی سر
 • جلوگیری از ریزش مو وكمك به رویش مجدد آن
 • ترمیم ساقه و پیاز مو
 • تقویت كننده ابرو
 • قطع مصرف ریزش ابرو برای همیشه
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس