ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - روغن برنزه کلاسیک هویج گارنی اشل
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


روغن برنزه کلاسیک هویج گارنی اشل

   کد محصول: 2482

قیمت: 240,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

روغن های برنز گارنی محافظی قوی در برابر اشعه های UVB و UVA می باشد. این روغن به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از ویتامینهای A و E محافظی قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است ومیتواند از پوست شما به هنگام آفتاب گرفتن محافظت نماید احتیاط : حداکثر زمان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب یک الی 1.5 ساعت می باشد. در صورتی که مدت زمان طولانی یک ناحیه از پوست در مجاورت آفتاب قرار گیرد دچار التهابات پوستی خواهد شد پس توجه داشته باشید هر 10 دقیقه یکبار با غلتیدن ، مانع آفتاب سوختگی شدید و در صورت جذب روغن مجددا از روغن به مقدار لازم استفاده کنید . جهت جلوگیری از هدر رفتن رطوبت پوست ، توسط یک اسپری آب پاش رطوبت از دست رفته را به سطح پوست بازگردانید.

همچنین این روغن دارای خواص نرم کنندگی بوده و اجازه نمی دهد پوست شما به هنگام آفتاب گرفتن بیش از حد خشک شود و در نتیجه پس از آفتاب پوست شما کمتر پوست پوست خواهد شد. پیشنهاد می گردد که پس از حمام آفتاب جهت جلوگیری از بروز التهابات پوستی از محصولات بعد از آفتاب استفاده گردد.

پس از استحمام و قبل از قرار گرفتن در آفتاب ، پوست کاملا تمیز و خشک گردد با توجه به نوع محصول (روغن یا واکس) روی پوست به شکل یکنواخت استفاده می گردد سپس با توجه به نوع پوستت خود بین 20 تا 40 دقیقه به رو و سپس چرخیده 20 تا 40 دقیقه به پشت در مقابل آفتاب بخوابید . جهت داشتن برنزی مناسب با رنگ دلخواه همین عمل را روز بعد تکرار کنید.


 • برنزکننده
 • ضدآفتاب و محافظی قوی در برابر اشعه های UVA و UVB نور خورشید
 • نرم کننده پوست و ضد خشکی
 • التیام بخش پوست و محتوی ویتامینهای گروه A و E
 • حاوی عصاره هویج جهت تسریع در رنگ پذیری پوست
 • مناسب برای انواع پوست
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس