ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - آموزش چگونه یک مجله طراحی کنیم ؟
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


آموزش چگونه یک مجله طراحی کنیم ؟

   کد محصول: 2257

قیمت: 60,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

آموزشی طراحی گرافیکی یک مجله دون شک طراحی یک مجله حتی برای حرفه ای ترین طراحان نیز یک پروسه طاقت فرسا و طولانی خواهد بود. اما با آموزش های بسته ای که پیش رو دارید، مراحل طراحی توسط برنامه های Photoshop و Indesign به گونه ای آموزش داده شده که به سادگی شما قادر به طراحی هر مجله ای با هر موضوعی خواهید بود. در این مجموعه پنج بخش مقدمه، مبانی، کار با تصاویر، کار با متن و دریافت خروجی به تفکیک طراحی مجلات را توضیح میدهد.

با استفاده از فایل های تمرین این مجموعه و صرف کمترین زمان به یک طراح و تصویرساز مجله مبدل شوید. قسمت های این مجموعه ی بی نظیر شامل عناوین زیر میباشد : مقدمه: - نحوه استفاده از فایل های ضمیمه آموزشی - نحوه طراحی محیط اولیه پروژه - نحوه تفکیک مراحل طراحی مبانی طراحی: - انتخاب ابعاد مجله - آماده سازی فایل ها - انتخاب تعداد ستون های متن - طراحی صفحات اصلی - طراحی عناوین و اشکال - نشانه گذاری محل و نحوه درج محتوا کار با تصاویر: - کار با قاب ها و فریم ها - نحوه جانمایی تصاویر - نحوه برش تصاویر - نحوه گشترش تصاویر - نحوه استفاده از نقوش کار با متن: - انتخاب فونت - نحوه تراز سازی متون - نحوه پاراگراف بندی - نحوه ارتباط بین پاراگراف ها - تمیزکاری نهایی متن طراحی المان های صفجه: - از بین بردن مشکلات رنگ - قرار دادن عناوین صحیح - رفع اشکال از فواصل ناصحیح بین متون - جعبه رنگ مرحله ساخت خروجی: - مدیریت لین

آرشیو کامل مجله های آموزش زبان انگلیسی Hot English. آرشیو 10 مجله ی سال 2010. به همراه فایل های صوتی . مجله ی Hot English یکی از برترین مجلات آموزش زبان انگلیسی میباشد که در خیلی از موسسات آموزش زبان به عنوان منبع معرفی میشود . شما در این مجله بیشتر با مهارت مکالمه و انگیسی روان و یا به اصطلاح انگیسی واقعی بیشتر آشنا خواهید شد . این مجله در اکثر کشور ها به همراه یک سی دی که شامل فایل های صوتی میباشد ارائه میشود ولی ایران خیلی کمتر به یادگیری از مجلات به این شکل تکیه شده است . ما نیز در ادامه ی معرفی برترین روش های آموزش در جهان امروز آرشیو کامل سال 2010 این مجله به همراه تمامی فایل های صوتی را برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم .


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • چگونه یک مجله طراحی کنیم ؟؟
 • آموزشی طراحی گرافیکی یک مجله
 • 5بخش مقدمه، مبانی، کار با تصاویر، کار با متن و دریافت خروجی به تفکیک طراحی مجل
 • 5بخش مقدمه، مبانی، کار با تصاویر، کار با متن و دریافت خروجی به تفکیک طراحی مجل
 • بهمراه آرشیو کامل مجله های آموزش زبان انگلیسی Hot English
 • برترین مجلات آموزش زبان انگلیسی
 • به همراه تمامی فایل های صوتی
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس