ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - آموزش زبان برای کودکان Magic English
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


آموزش زبان برای کودکان Magic English

   کد محصول: 2431

قیمت: 60,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

مجموعه کامل آموزشی زبان انگلیسی Disneys Magic English یکی از برترین و پرفروشترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی منحصر کودکان دنیا، محصولی از کمپانی مطرح Walt Disney، بزرگ ترین سازنده فیلم ها و شخصیتهای انیمیشن در دنیاست. این مجموعه کامل آموزشی که برای تمامی کودکان از سنین 3 سال تا 15 سال قابل استفاده است، زبان انگلیسی را در قالب انیمیشن ها و کارتون های زیبا و دوست داشتنی والـــت دیزنی و شخصیت های مطرح این کارتون ها به کودکان آموزش می دهد. یکی از برترین ویژگی های این مجموعه ارزشمند آموزشی که تمامی منتقدان آن را تایید و به عنوان پوئن بسیار مثبت این مجموعه منحصر به فرد آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان در نظر گرفته اند، ایجاد علاقه و انگیزه فراوان برای یادگیری زبان انگلیسیست چرا که کودک و نوجوان به هیچ عنوان هنگام آموزش احساس خستگی نکرده و با کمکی تکرار و مشاهده کارتون های زیبا و دوست داشتنی زبان انگلیسی را فرا میگیرد!

Magic English (انگلیسی برای کودکان) بهترین روش آموزش زبان برای کودکان و نوجوانان مناسب برای کودکان 3 تا 15 سال آموزش از طریق شخصیت های کارتونی تکرار کلمات برای یادگیری بهتر همراه با موزیک های شاد و متنوع این مجموعه به عنوان پرفروش ترین مجموعه آموزشی کودکان در سال های 2000 تا 2004 میلادی در کشورهای غیرانگلیسی زبان می باشد.

کمپانی والـــت دیسنی در این مجموعه با استفاده از جدیدترین اصول روانشناسی آموزش کودک و با کمک شخصیت های جذاب کارتونی که کودکان آنها را می شناسند و به آنها علاقه دارند و با روشی بسیار ساده به کودکان آموزش زبان می دهند. این مجموعه آموزشی کاملاً کارتونی و موزیکال و بسیار جذاب و مفید می باشد.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • سی دی کاملا اورجینال
 • پک اورجینال با هلوگرام نقره ای
 • کارتون های سرگرم کننده
 • مناسب برای کودکان 3 تا 15 سال
 • همراه با موزیک های شاد و متنوع

 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس