ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - مجموعه شعبده بازی های عارف غفوری
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


مجموعه شعبده بازی های عارف غفوری

   کد محصول: 2262

قیمت: 50,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

جوان ایرانی (عارف غفوری) در رقابت با بزرگترین شعبده باز دنیا كریس آنجل.به گزارش آخرین نیوز عارف غفوری دانشجوی جوان ایرانی اهل ارومیه است كه ۴ سالی است برای تحصیل در تركیه به سر می برد. مدتی است كه این جوان خوش ذوق ایرانی با انجام كارهای فوق العاده خود سوژه تیتر اول روزنامه ها و شبكه های تلویزیونی تركیه شده است. موضوع و چگونگی مطرح شدن عارف از آنجا آغاز شد كه “شو تی وی” یكی از كانال های معروف تركیه مسابقه استعداد یابی را ترتیب داد كه طی این مسابقه افراد مختلفی از ترك زبانان خارج نشین و داخلی در آن شركت كردند. این مسابقه به این شكل بود كه هر فرد باید جلوی تماشاگران و هیات سه نفره كه به عنوان قاضی و رای دهنده هستند برنامه ای را به انتخاب خود اجرا می كرد، از خوانندگی و رقص گرفته تا كارهای خارق العاده. در مراحل مقدماتی این مسابقه كه به صورت شهر به شهر انجام شد مردم تركیه شاهد حضور یك جوان ایرانی به نام عارف غفوری در این مسابقه بودند.

عارف در روز اول مسابقه با انجام كارهایی به سبك “كریس آنجل” توانست با سه رای موافق هیات داوری به مرحله نیمه نهایی برود. ( از خم كردن و شكاندن قاشق بدون دخالت دست گرفته تا … ) البته خود عارف در پاسخ به اینكه كارهایش شبیه كریس آنجل است، می گوید: من كریس آنجل را دوست دارم اما می خواهم از او متفاوت باشم و می خواهم خودم باشم چرا كه در دنیا یك كریس آنجل هست.غفوری در مرحله نیمه نهایی كارهای عجیب تری را از خود نشان داد كه تمامی تماشاگران سالن را بهت زده كرد حتی یكی از داوران به مدت چند دقیقه و به احترام وی ایستاده به تشویق وی پرداخت و عارف در این مرحله نیز با سه رای موافق به فینال رفت. در فاصله روز نیمه نهایی تا فینال كانالی از تركیه نبود كه عارف و كارهای خارق العاده اش را نشان نداده باشد و این جوان ایرانی به موضوع داغ تركیه تبدیل شد.

در روز فینال نیز عارف ظاهر شد و در این روز نیز كار عجیب تری نمایش داد؛ خودش در حالی كه روی یك صندلی نشسته بود از یكی از آن ۳ نفر كه زن میان سالی بود خواست كه نبض دستش را بگیرد و … با هر بار احساس كردن نبض یك بار با میله ای به میكروفون بكوبد، زن میانسال هم شروع كرد و عارف چشمانش را بست، چند باری نبض زده شد و بعد هیچ؛ زن میانسال دست عارف را رها كرد و دست به پایین افتاد گویا عارف دیگر جان ندارد و در حین اینكه عارف بنا بر شواهد در دنیا دیگر نبود …


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • مجموعه شعبده بازی های عارف غفوری
 • جوان ایرانی (عارف غفوری) در رقابت با بزرگترین شعبده باز دنیا كریس آنجل
 • خم کردن قاشق با نگاه
 • نوشتن نامه داخل پاکت بدن دست زدن
 • در آووردن روح از بدن و حرکت دادن میز و صندلی های روی سن
 • +15
 • با كیفیت عالی و قابل اجرا بر روی پلایرهای خانگی و كامپیوتر
 • كالا را اول تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت كنید
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس