ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - تمامی آثار موسیقیدان معروف کیتارو
بلاگ بیست سی


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


تمامی آثار موسیقیدان معروف کیتارو

   کد محصول: 2254

قیمت: 90,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

آهنگ های بی کلام و آرامش بخش برای تمامی ما انسان ها که در شهرهای شلوغ و پر سر و صدا زندگی می کنیم مانند یک مسکن بی ضرر است. این ست آلبوم سراسر آرامش و هیجان است و می تواند آرامش را به شما هدیه دهد.

ماسانوری تاکاهاشی آهنگساز و نوازنده ژاپنی در ۴ فوریه ۱۹۵۳ در شهر تویوهاشی در کشور ژاپن بدنیا آمد. او بعدها برای خود نام مستعار کیتارو را برگزید. انتشار آلبوم آن، موجی از شهرت و محبوبیت بین‌المللی را به همراه دارد که در نهایت منجر به بردن جایزه گرمی برای دو بار و جایزه گلدن گلوب و ساخت موسیقی فیلم «بهشت و زمین» برای الیور استون کارگردان آمریکایی می‌شود. وی تاکنون ۳۰ آلبوم منتشر کرده که بسیاری از آنها جزو پرفروش ترین‌ها بوده‌اند.

کیتارو موسیقیدانی در سبک New Age است که یکی از بزرگترین موسیقیدانان دنیا میباشد که در قید حیات هم نیز میباشد . حتی اگر به موسیقی هم علاقه ندارید این مجموعه را تهیه نمایید . کیتارو یکی از پایه گذاران و تاثیرگذارترین شخصیتهای این سبک موسیقی میباشد . این موسیقی های بی کلام یکی از معجزه امیز ترین سبک های موسیقی در ارامش روحی ادمی و متمرکز کردن خط انرژی ذهنی انسان میباشد . شما مطمئنا میتوانید با شنیدن این موسیقی افکار خود را کنترل و به سوی یک هدف متمرکز کنید . شک نکنید که آرامشی که در شنیدن اینگونه موسیقی میباشد در هیچ سبک موسیقی دیگر یافت نمیشود . این مجموعه تمامی البوم های کیتارو که 30 البوم میباشد را در بر میگیرد

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • تمامی آثار موسیقیدان معروف کیتارو
 • موسیقی بی کلام و آرامش بخش
 • پرطرفدارترین و آرامش بخش ترین سبک موسیقی جهان
 • تمامی 30 البوم های کیتارو با فرمت MP3 و بالاترین کیفیت 320
 • معجزه امیزترین سبک موسیقی در ارامش روحی ادمی و متمرکز کردن خط انرژی ذهنی انسان
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس