ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - پکیج ترک سیگار:الکترواسموک-چسب ترک-فیلتر
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


پکیج ترک سیگار:الکترواسموک-چسب ترک-فیلتر

   کد محصول: 2246

قیمت: 700,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

الکترواسموک-Elektrosmoking پکیج ترک سیگار:الکترواسموک-چسب ترک-فیلتر اضافه-سفید کننده دندان-گارانتی3ماهه سیگار الكترونیكی محصولی جدید برای مراقبت از سلامتی شماست. e-health cigarette به شما امكان لذت بردن از سلایق خود بدون خطر وابستگی به تنباكو را می دهد. با استفاده ازسیگار سلامتیe-health cigarette ( همان سیگار اكتریكی ) می توانید همان احساس كشیدن سیگار تنباكو اما بدون خطرات ناشی از استعمال آن را داشته باشید. سیگار الكترونیكی از كنترل مایكروالكترونیكی و تكنولوژی اتومایزینگ تشكیل شده است. سیگار سلامتیe-health cigarette ( همان سیگار اكتریكی ) كاملاً شبیه یك سیگار است اما بدون مواد مضر.

با الکترواسموک: دود تولید می كند در صورتیكه هیچ ماده آلوده كننده ای در آن نیست. برای روشن كردن آن به شعله احتیاج ندارید. می توانید با تندرستی سیگار بكشید اما بدون هیچ آلودگی محیطی. سیگار الكترونك شامل محفظه ضدزنگ ، باتری یون لیتیوم، مدار مایكرو الكترونیك، محل فشنگ اتومیزه و یك راهنمای نوری در نوك خود می باشد. اشخاصی كه قصد ترك كردن سیگاردر سطوح مختلف را دارند، می توانند برای كم كردن تدریجی استعمال نیكوتین و تنباكو از مراحل كارتریجهای سطح بالا، متوسط، كم و صفر استفاده كنند. پیگیری در استفاده از این چهار مرحله باعث كاهش استعمال نیكوتین و ترك ناخودآگاه سیگار می شود. 1- استفاده از كارتریج با سطح بالای نیكوتین و دنبال كردن عادات استعمال سیگار به طریق قبل 2- سپس استفاده از كارتریج با سطح متوسط نیكوتین و دنبال كردن عادات استعمال سیگار به طریق قبل 3- سپس به صورت یك در میان از كارتریج با سطح پایین و صفر استفاده كنید.

عمرطولانی و مفید بدون سیگار را با الکترواسموک به دست آورید الکترو اسموک برترین محصول روز دنیا برای ترک سیگار و باز یافتن سلامتی


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • پکیج ترک سیگار:الکترواسموک-چسب ترک-فیلتر اضافه-سفید کننده دندان-شارژفندکی
 • الکترواسموک روشن می شود-دود میکند اما بی ضرر است و شما بوی دود نخواهید گرفت
 • با الکترواسموک به جنگ سیگار بروید
 • عمرطولانی و مفید بدون سیگار را با الکترواسموک به دست آورید
 • بهترین وسیله برای ترک سیگار-بدون عوارض و بسیار راحت
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس