ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - سوپر شکلات چاقی ویتا
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


سوپر شکلات چاقی ویتا

   کد محصول: 2596

قیمت: 350,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

این شكلات از دانه های 100% طبیعی كاكائوی برزیلی تهیه و با موادهایی بسیار مقوی غنی گردیده است. افزودنی های مفید و بدون عوارض موجود در این محصول شامل: پروتئین خالص،كربوهیدرات،كلسیم،آهن،جینسینگ،پتاسیم و ویتامین هایی از جمله ویتامین های گروه B‌‌‌,مواد معدنی باعث گردیده تا این شكلات علاوه بر چاق كنندگی فوق العاده مؤثر،موجب خونسازی و تقویت تراكم استخوان های بدن گردد. این محصول بسیار لذیذ بوده و همین امر موجب می شود افرادی كه دارای ذائقه های سخت می باشند نیز از این شكلات با كمال اشتیاق مصرف كنند. سوپر شكلات ویتا علاوه برتقویت اشتها موجب تشدید خونسازی در بدن شده و محرك ترشح هرمون های طبیعی رشد در بدن می باشد كه این امر سبب تأثیر شگرف این محصول گردیده است.

این فرآورده از مواد كاملاً طبیعی تهیه شده و به دلیل بی عارضه بودن توسط خانم ها نیز استفاده می شود. تنها عارضۀ این محصول خواب آلودگی در وعده های اول مصرف می باشد كه با ادامه ی مصرف این عارضه به خودی خود رفع می شود. تنها دلیل این امر را می توان غنی بودن فوق العاده این شكلات با مواد معدنی و ویتامین های مختلف دانست. این محصول به دلیل داشتن كالری زیاد نباید توسط افرادی كه به نارسائی های كبدی و دیابت مبتلا هستند مصرف شود و نیز برای خانم های باردار و كودكان زیر 10 سال توصیه نمی شود.

طریقه ی مصرف: هر میان وعده یك قاشق غذاخوری می باشد یعنی در طول روز فقط دو قاشق غذا خوری برای آقایان و خانم ها. هدف از ساخت و عرضه این محصول تولید فرآورده ای در زمینه ی چاقی و بدنسازی بوده كه بدون هرگونه عارضه و با ذائقۀ تمام افراد سازگار باشد.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • وزن: 500 گرم
 • تاریخ انقضا: 2014/11
 • صد درصد طبیعی و بدون مواد هورمونی
 • افزایش دهنده وزن تضمینی
 • قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
 • ارسال به تمام نقاط ایران
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس