ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - نفوذ در دل ها ( دکتر احمد حلت )
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


نفوذ در دل ها ( دکتر احمد حلت )

   کد محصول: 2423

قیمت: 40,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

تمام افرادی كه ما با آنها در ارتباطیم به دنبال گمشده ی خود در این دنیای بزرگ می‌گردند. خود ما نیز به دنبال كسی هستیم كه اگر اوقاتی را با او سپری می‌كنیم این دقایق از بهترین‌ها و به یاد ماندنی‌ترین لحظات زندگی مان باشد و هر چه شناخت ما از خود و سپس از اطرافیان بیشتر باشد ارتباطمان شكل بهتری به خود می‌گیرد. اگر بتوانیم در چند برخورد اول مخاطب‌مان را بشناسیم شاید بتوانیم از تنش و درگیری‌های بعدی جلوگیری كرده باشیم و یا شاید سرعت برقراری ارتباطمان بیشتر باشد.

این مجموعه بی نظیر آموزشی روشهای موثر ایجاد علاقه و اصول برقراری روابط صمیمانه را به شما می آموزد. * کسانی که نمی توانند ارتباط موثری با جنس مخالف داشته باشند با استفاده از این آموزشها خواهند توانست ارتباط موثری (البته مشروع و قانونی) برقرار کنند. * با تسلط بر این آموزشها خواهیم توانست سریعا باعث آرامش و اطمینان دیگران شویم و به افکار و اندیشه های درونی و شخصی دیگران نفوذ کنیم و روی آنها تاثیر بگذاریم. * چگونه در بحثها و گفتگوها بر دیگران مسلط شویم و حداقل اجازه ندهیم دیگران هنگام بحث و گفتگو بر ما تسلط یابند. * با اطمینان و قدرت سخن بگوییم. (افزایش اعتماد بنفس)

* همچنین در این مجموعه با قواعد طلایی زبان بدن در ارتباط موثر با دیگران آشنا خواهیم شد که بر روی افراد آثار روانشناسی دارند. مثلا آموزش: اگر با غریبه ای برخورد می کنید که زن است هرگز برخورد اول را از کنار شروع نکنید. بلکه ابتدا در روبرویش بایستید و سپس بتدریج در کنارش قرار گیرید. زنان از غریبه هایی که بی مقدمه و ناگهان در کنارشان می ایستند خوششان نمی آید.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • نفوذ در دل ها
 • مجموعه بی نظیر آموزشی موثر برای ایجاد علاقه و اصول برقراری روابط صمیمانه
 • با تسلط بر این آموزشها خواهیم توانست سریعا باعث آرامش و اطمینان دیگران شویم
 • چگونه در بحثها و گفتگوها بر دیگران مسلط شویم
 • افزایش اعتماد بنفس
 • با قواعد طلایی زبان بدن در ارتباط موثر با دیگران آشنا شوید
 • و....
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس