ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - دیکشنری لانگمن LongMan Dictionary
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


دیکشنری لانگمن LongMan Dictionary

   کد محصول: 2561

قیمت: 80,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

تهیه شده توسط قسمت آموزش و تمرین زبان انگلیسی شرکت لانگمن در یک DVD متناسب با امتحان های IELTS , FCE , CPE , CAE TOEFL . با روزی یک یا چند ساعت تمرین با این فرهنگ لغات می توانید انگلیسی را بیاموزید . در صورتی که می خواهید به یادگیری زبان تخصصی رشته و گرایش تحصیلی خود مهندسی مکانیک ، الکترونیک ، کامپیوتر ، صنایع ، معماری ، عمران یا هر تخصص دیگری ریاضیات ، فیزیک شیمی و پتروشیمی ، پزشکی و پرستاری ، علوم اجتماعی سیاسی تاریخی ، کشاورزی و دامپروری و..بپردازید، تنها کافی است در تمرینات و استفاده از این فرهنگ لغت و تمرینات زبان انگلیسی آن کلمات کاربردی تخصص خود و لغات مترادف آنها و جمله های نمونه و تمرینات آنها را دنبال کنید عکس های آن تجهیزات و تخصص خود را ببینید. . بعد از مدت کمی به زبان تخصصی خود مسلط خواهید شد . فرهنگ لغات تهیه شده توسط لانگمن همواره بهترین و کاملترین فرهنگ ها از انواع دیکشنری ها به لحاظ فراگیر بودن بوده و توضیحات و تمرینات و جملات کاربردی بسیاری دارد.

مشخصه های ویژه اضافه شده به این مجموعه جدید: 1. 230.000 لغت همراه با دستور زبان و معنی آن ها و بیشتر مانند هر گونه اطلاعات بیشتر و پیشرفته دیگر برای آموختن 2. 165,000 مثال و نمونه جمله اصلی و حقیقی در کاربردی ترین جملات انگلیسی برای یادگیری طبیعی و مناسب 3. معنی روشن کلمات و توضیح آنها در کمتر از 2000 کلمه معنی و توضیح مفهوم لغات وابسته روشن و خلاصه ... 4. 18000 لغات هم معنی مترادف و متضاد مخالف در معنی در کنار هم آورده شده در معنی و توضیح لغات . 5. در 65000 دسته و گروه بندی مختلف و کاربردی دسته بندی شده برای استفاده مطلوب تر و جستجوی بهتر ..

. قرار دادن بیش از 3000 لغات اصلی زبان انگلیسی در سر تیتر و اولویت بالابا تلفظ برای آشنایی و آموختن بهتر .. 7. غلط یابی گرامری و دستوری و املائی بهتر برای تمرین و آموزش بهترنوشتاری متن دانشجویان و دانش آموزان .. 8. طراحی جدید و بهتر برای سریع تر یافتن و پیوسته لغات و کاربرد ها سرعت بیشتر در یادگیری کاربردی پیوسته به هم .. اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و یا به کلاس زبان می روید یکی از ملزوماتی که اساتید زبان نیز به همراه داشتن آن خیلی تکیه می کنند یک دیکشنری کامل و جامع است.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • 230.00 کلمه، معنی و عبارت که بیش از فرهنگهای پیشرفته دیگر است.
 • 165.00 مثال بر اساس واقعیت زبان انگلیسی به همراه 1 میلیون مثال بر روی DVD
 • ارائه معانی ساده برای لغات تنها با استفاده از 2.000 کلمه رایج
 • بیش از 18.000 کلمه متضاد، مترادف و مرتبط به همراه 30.000 بر روی DVD
 • بیش از 65.000 عبارت دو یا چند کلمه ای (collocation) به همراه 82.000 بر روی DVD
 • هایلایت شدن 3.000 کلمه متداول برای تاکید بر یادگیری آنها
 • لیست کلمات دانشگاهی
 • توجهات دستوری و نوشتاری برای جلوگیری از اشتباه
 • تمرین آموزش Vocabulary
 • کل مجموعه در یک دی وی دی
 • خرید پستی و تحویل درب منزل
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس