ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - آناتومی انسان و تشریح کامل بدن
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


آناتومی انسان و تشریح کامل بدن

   کد محصول: 2558

قیمت: 100,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

این مجموعه حاوی فیلم ویدیویی تشریح كامل بدن انسان ( تشریح جسد واقعی )است .كلیه اجزای بدن انسان اعم از مغز ، جمجمه ، گوش، حلق ، بینی ، فك وسایر اجزا به طور كامل و به زبان انگلیسی ( تخصصی پزشكی ) آموزش داده میشوند كه این مسئله موجب تقویت زبان ویژه پزشكی كاربران این دوره می گردد . همچنین این مجموعه شامل آموزش آناتومی بدن انسان تسط ماكت‌های بسیار دقیق و كامل است كه توسط متخصصین مجرب توضیح داده شده است . پس از آن یك مجموعه كامل از معاینات پزشكی دقیق ( چك آپ كامل ) به صورت عملی در فیلم های ویدیویی آموزش داده شده است كه همگی به زبان انگلیسی می‌باشد . در ادامه می توانید نسخه كامل بانك اطلاعات دارویی را روی رایانه خود ، نصب و مورد استفاده قرار دهید.

سری کامل مستند فوق العاده بدن انسان یا Human body کاری از BBC دانلود شده و شامل 6 عدد سی دی می باشد. در این مستند تمام تغییرات و تحولات در بدن انسان از دوره جنینی تا مرگ با استفاده از ابزارهای پیشرفته مانند دوربین های بسیار پیشرفته که درون بدن قرار می گیرند و تمام نقاط بدن را مورد بررسی قرار می دهند. این مجموعه حاوی فیلم ویدیویی تشریح كامل بدن انسان ( تشریح جسد واقعی ) است .كلیه اجزای بدن انسان اعم از مغز ، جمجمه ، گوش ، حلق ، بینی ، فك و سایر اجزا به طور كامل و به زبان انگلیسی ( تخصصی پزشكی ) آموزش داده می شوند كه این مسئله موجب تقویت زبان ویژه پزشكی كاربران این دوره می گردد .

همچنین این مجموعه شامل آموزش آناتومی بدن انسان تسط ماكت‌های بسیار دقیق و كامل است كه توسط متخصصین مجرب توضیح داده شده است . پس از آن یك مجموعه كامل از معاینات پزشكی دقیق ( چك آپ كامل ) به صورت عملی در فیلم های ویدیویی آموزش داده شده است كه همگی به زبان انگلیسی می‌باشد . در ادامه می توانید نسخه كامل بانك اطلاعات دارویی را روی رایانه خود ، نصب و مورد استفاده قرار دهید.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • مجموعه‌ای بی نظیر برای پزشكان و دانشجویان پزشكی
 • دوره كامل تشریح بدن به صورت ویدیویی
 • دوره كامل آناتومی بدن به صورت ویدیویی
 • نسخه كامل بانك دارویی
 • در 6 سی دی
 • ابتدا محصول را دریافت کنید,سپس پول را بپردازید!
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس