ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - اموزش طراحی صفحات وب office sharepoint d
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


آموزش طراحی صفحات وب office sharepoint d

   کد محصول: 2557

قیمت: 90,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

یکی از برترین و پرطرفداران ترین محصولات نرم افزاری کمپانی مایکروسافت که سالها در قالب بسته اداری ( آفیس ) شرکت مایکروسافت قرار داشت، نرم افزار Microsoft FrontPage مخصوص طراحی و ساخت صفحات وب بوده که در چند نسخه ی آخر، این محصول به صورت نرم افزار جداگانه همراه با بسته ی آفیس عرضه می شد. ولی با عرضه ی نسخه ی نهایی آفیس 2007 علاقمندان به این نرم افزار کاربردی محبوب مطلع شدند که دیگر پروژه ی ساخت این محصول قدرتمند کمپانی مایکروسافت به پایان رسیده است و نسخه ی جدیدتری از آن هرگز عرضه نخواهد شد. این عمل تعجب آور کمپانی مایکروسافت تا حد بالایی علاقمندان به طراحی صفحات وب و میلیون ها کاربر حرفه ای و غیر حرفه ای نرم افزار FrontPage را نگران ساخت تا زمانی که مایکروسافت خبر غافلگیر کننده جانشینی دو نرم افزار بسیار قدرتمند در طراحی صفحات وب و با امکاناتی برتر به جای FrontPage را داد.

Microsoft Microsoft Office SharePoint Designer 2007 نام محصول جدید و قدرتمند کمپانی مایکروسافت برای طراحی هرچه قدرتمندتر و ارائه نسل جدید صفحات وب است. نرم افزار Microsoft Office SharePoint Designer 2007 جانشین مستقیم نرم افزار Microsoft FrontPage خواهد بود که من بعد در جمع نرم افزار مرتبط با آفیس در نظر گرفته خواهد شد. برای شفاف سازی علاقمندان به تغییرات عمده و دگرگونی هایی که در نرم افزار Microsoft Office SharePoint Designer 2007 صورت گرفته است توجه شما را به این صفحه از سایت مایکروسافت که مقایسه کاملی میان قابلیت های نخستین نسخه این نرم افزار جدیدالعرضه یعنی SharePoint Designer 2007 و آخرین نسخه ی نرم افزار پیشین یعنی FrontPage 2003 جلب می کنیم .

این مقایسه ها در زمینه های گسترش و توسعه هرچه بهتر وبسایت، ساخت نرم افزارها ی تحت وب و مدیریت هرچه بهتر وب سایت صورت گرفته با یک نگاه اجمالی به آن متوجه میشویم که SharePoint Designer 2007 در تمامی ویژگی ها و قابلیت ها بهبود چشمگیری نسبت به نسخه ی پیشین داشته و همچنین قابلیت های متعدد و جدیدی نیز به آن افزوده شده است. لازم به ذکر است که نسخه ی اورجینال نرم افزار SharePoint Designer 2007 حدود 320 قیمت گذاری شده اند.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • آموزش طراحی صفحات وب
 • کل مجموعه در سه سی دی
 • جایگزین نرم افزار FrontPage
 • آموزش همراه با نرم افزار
 • ساخت نرم افزارها ی تحت وب و مدیریت هرچه بهتر وب سایت
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس