ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - قصه ها و ترانه های شاد کودکانه
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


قصه ها و ترانه های شاد کودکانه

   کد محصول: 2436

قیمت: 95,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

همه ما دوست داریم تا کودکان مون همواره شاد و با نشاط باشند و برای تامین این مهم هزینه های زیادی رو به جون می خریم تا عزیزانمون در بهترین حالـــت ممکن به سر ببرند و در کمال آرامش و سرور در کنار ما باشند. مجموعه ای که همینک قابل تقدیم به شماست دقیقا در جهت برآوردن همین نیاز مهم تهیه و گردآوری شده است. بسته ای شاد و پرشور که بی شک کودک شما را ساعتها سرگرم خواهد کرد. در این مجموعه ده ها قصه شنیدنی به همراه صدها شعر کودکانه وشاد قرار داده شده و علاوه بر اینها آهنگ های مخصوص لالایی و خواب نیز به صورت ویژه تقدیمتون شده است. آموزش الفبای فارسی توسط شعر بسیار زیبا و شعر زیبای تولدت مبارک نیز بخش دیگری از این مجموعه جدید و شاد است.

عناوین موجود در این مجموعه پرنشاط: ******* قصه ها ******* بره ناقلا آلیس در سرزمین عجایب شهر موش ها ( 4 قسمت) مهمان های ناخوانده قصه های گالیور دوستی با بهار رودخانه قصه گو خانوم بهار و مداد رنگی ها فرشته مهربون خیاط خوش قول تولد مادربزرگ شهر تنبل ها توپ قلقلی پرستوی باهوش بادبادک محسن آزاده و خط کش جادویی آهوی نقره ای دهکده مهربانی درخت سیب طلایی موش زیرک ستاره دنباله دار

******* شعرها ******* فصل ها بچه های خوب الفبای فارسی تولدت مبارک بازی و شادی ستاره باران 100 ترانه زیبا برای کودکان موزیکهای شاد برای بازی و تفریح شعرهای کودکانه شماره 1 شعرهای کودکانه شماره 2 شعرهای کودکانه شماره 3 شعرهای کودکانه شماره 4 آهگ های لالایی و خواب کودکان موزیکهای زیبای کارتونی به همراه عکـس و .... همه و همه بصورت کامل و یکجا در قالب 2 سی دی قابل تقدیم به شماست که از هم اکنون می توانید آن را برای کودک دلبندتان سفارش دهید.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • ترانه های شاد کودکانه
 • قابل اجرا بر روی انواع کامپیوتر و تمامی دستگاه های پخش
 • آموزش الفبای فارسی توسط شعر
 • قصه های کودکان
 • موزیکهای زیبای کارتونی
 • موزیکهای شاد برای بازی و تفریح

 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس