ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - مجموعه خاطره انگیز قصه های مجید
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


مجموعه خاطره انگیز قصه های مجید

   کد محصول: 2506

قیمت: 38,000 ریال

روش خرید: پستی

یکی از خاطره انگیز ترین مجموعه هایی که در سالهایی قبل پخش میشد سریال قصهای مجید بود… این سریال با داستان فوق العاده زیبا و بازی استثنایی نقش اول آن که مجید بود و در کنار مادر بزرگ خود زنگی می کرد و داستان های بسیار جالب در فضای زندگی بسیار زیبا که هر بیننده را جذب خود می کرد ..

«قصه‌های مجید» ریتم آرامی دارد و سال‌های سال از عالم «پلنگ صورتی» و «تام و جری» دور است. زیبایی‌اش در سادگی است و نزدیكی به واقعیت، و مثل آیینه‌ای است كه در برابر زندگی خودمان قرار داده‌اند. و با این‌همه، سخت جذاب است. طاق ضربی، هشتی، حوض، پاشویه، باغچه، بهار خواب… و لهجه‌ی شیرین اصفهانی كه مثل كاشی‌های مسجد شیخ لطف‌الله زیباست. می‌بینم كه با «قصه‌های مجید» همان‌همه انس دارم كه با خانه‌مان، با برادر كوچك‌ترم و با مادربزرگم كه همه‌ی وجودم، حتی خاطرات فراموش‌شده‌ام را در چادر نمازش می‌یابم، در صندوقخانه و در ته صندوقچه‌اش كه مكمن رازِ ایران زمین است. و در درون بقچه‌ای كه بوی تربت كربلا می‌دهد و مرا نه به گذشته‌های دور، كه به همه‌ی حضور تاریخی‌ام پیوند می‌زند. «بی‌بی» همان پیرزنی است كه خانه‌ای به اندازه‌ی یك غربیل داشت،

اما به اندازه‌ی یك آسمان آفتابی، مهربان بود؛ همان پیرزنی كه چارقدش بوی عید نوروز می‌داد. «یادت باشه، آقا مجید! مقصد همین‌جاست.» و این سخن را «محمود آقا» می‌گوید كه شغلش رانندگی است، یعنی شغلی كه اقتضای طبیعی‌اش، شتاب‌زده از مقصدی به مقصدی دیگر رفتن است.


برخی از امکانات و قابلیتها:

 • با کیفیت بسیار عالی
 • با فرمت DVD
 • یکی از خاطره انگیز ترین مجموعه های تلویزونی
 • قابل پخش در دستگاههای پخش خانگی
 • به صورت کاملا ودارای تمامی قسمت هاست
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس