ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - مستند ظهور Arrivals
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


مستند ظهور Arrivals

   کد محصول: 2242

قیمت: 50,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به ایلومیناتی، فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها، که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است . در این مستند تلاش شده است که به پرسشهایی نظیرسوالهای زیر پاسخ داده شود: * چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟ * چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟ * پشت پرده فیلمها و کارتون های سینمایی چیست؟- * چرا سلطه گران جهانی به دنبال احیای معبد سلیمان هستند؟ * چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟ * چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟ *چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟ * چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟ * هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟ * دجال (ضد امام مهدی، عجل الله تعالی فرجه، و ضد مسیح، علیه السلام) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به هدف چیست؟

اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود. هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز (Elite)، خاندانهای سلطنتی در اروپا، زرسالار و جهان خواهان است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا می کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • # مستند فوق العاده زیبای ظهور
 • # 52 قسمت
 • # نزدیک به 8 ساعت فیلم می باشد
 • # در کیفیتی مطللوب و مورد پسند
 • # نگاه خود را نسبت به جهان و آنچه در آن می گذرد عوض کنید
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس