ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - رباب حلقه ها ۱ ، ۲ ، ۳ با کیفیت HD و زیر
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


ارباب حلقه ها ۱ ، ۲ ، ۳ با کیفیت HD و زیر

   کد محصول: 2495

قیمت: 98,000 ریال

روش خرید: پستی

ارباب حلقه ها ۱ ، ۲ ، ۳ با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی ( Lord Of The Rings )هر سه فیلم از بهترین های تاریخ سینما می باشند و بیش از ۱۰ جایزه اسکار را برده اند. ارباب حلقه ها ۱ ، ۲ ، ۳ کیفیت عالی و زیرنویس فارسی فیلمبرداری ارباب حلقه ها حدود ۲۵۰ روز در جنکل های “نیوزیلند” (وطن پیتر جکسون) طول کشید که با تمرینات شمشیر بازی و آمادگی جسمانی قبلش طولانی تر هم می شه!

البته در ساخت این فیلم هم مثل تایتانیک (پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما) از بازیگران توانا و البته نه چندان مشهور برای باور پذیر بودن بیشتر شخصیت ها- استفاده شد. “الیجا وود” در نقش “فرودو” از معدود بازیگرای جوون تحصیل کرده ی هالیووده. اون از بچگی تو نقش های مختلف جلوی دوربین سینما بزرگ شد اما قبل ارباب حلقه ها هرگز سوپر استار نبود. “یان مک کلن” در نقش “گاندلف” هم کسی بود که در حالیکه شاید بازیگرای زیادی از فیلم در یه حد نقش داشتن توسط منتقدای اسکار دیده شد و کاندیدای بهترین نقش مکمل سال ۲۰۰۱ شد. یه چیز جالبم در مورد “ویگو مورتسن” بگم که تو صحنه ای از قسمت دوم فیلم که فک می کنه دو تا از هابیتهای خرابکار فیلم (پیپین و اون یکی که یادم نیس) مردن باید به کلاه خودی با پاش لگد بزنه. “ویگو” موقع زدن این ضربه چنان حس گرفته بود و محکم ضربه زد که ۲ تا از

انگشتای پاش شکستن و از اون درد برای فریاد بعدیش استفاده کرد! “شون آستین” هم در نقش “سام وایز گنجی” تو اواخر قسمت اول که باید دنبال فرودو بی محابا می رفت تو آب، پاش با یه چیزی داخل آب به طرز فجیعی زخمی می شه و فیلمبرداری اون پلان چند روز عقب میفته. “کریستوفر لی” هم که “دراکولا”ی زمان بابا مامانامون بوده نقش سارومان رو داشته. شاید “لیو تایلر” تنها بازیگر ویترینی این فیلم بوده که کلاَ نقش خیلی طولانی ای نداشت. بازی “کیت بلانشت” هم با وجود کوتاه بودن جالب بود البته راوی اول فیلمم همین آدم بود.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • ارباب حلقه ها ۱ ، ۲ ، ۳ با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی
 • از بهترین های تاریخ سینما می باشند و بیش از ۱۰ جایزه اسکار را برده اند.
 • اولین قسمت فیلم سال ۲۰۰۱ اکران شد و در کل دنیا ۸۶۰ میلیون و ۷۰۰هزار دلار فروخت
 • دومین قسمت این سری فیلم با فروش دقیقاَ ۹۲۱٫۶ میلیون دلاریش چهارمین فیلم پرفروش
 • این مجحموعه بسیار زیبا با کیفیت استثنایی HD خدمت شما دوستان ارائه میشود
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس