ابزار رایگان وبلاگ

بلاگ بیست سی - مجموعه 61 قسمت تام و جری
بلاگ بیست سی
جهت نمایش جستجو شما روی دكمه 1 +كلیك كنید تا قرمز شود


جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

  

 


مجموعه 61 قسمت تام و جری

   کد محصول: 2525

قیمت: 60,000 ریال

روش خرید: نقدی و پستی و ...

واقعا تام و جری تو قدیمی ها یه چیز دیگست چون آدم با اینکه صد دفعه دیده ولی اگه بازم ببینه واسش جالبه فکر نکنم هیچ کارتونی رو بشه به این تعداد دید و بازم تازگی داشته باشه. پس از گذشت ۷۰ سال از ساخت کارتون‌های «تام و جری» هنوز هیچ انیمیشنی نتوانسته است شادی و نشاطی را که این کارتون به مخاطبان خود منتقل می‌کند، برای بینندگان تلویزیون به ارمغان آورد.

هانا که در سال ۲۰۰۱ درگذشته است زمانی گفته بود: «من هنرمند خوبی نیستم ولی جو بهتر از هرکس دیگری در جهان می تواند از یک طرح اولیه به خوبی خلق و خو طرز رفتار یک شخصیت را درک کند.» این دو اولین بار موش و گربه را در انیمیشن “پیشی چکمه را بدست می آورد” در کنار هم قرار دادند که نتیجه ان نامزدی آن دو برای جایزه اسکار بود. در اثر موفقیت این کار ، کمپانی MGM به انها فرصت داد تا برروی این شخصیت بیشتر کار کنند و در نهایت شخصیتهای تام و جری به بلوغ رسیدند. هنگامی که MGM در اواسط دهه ۵۰ به کار بخش انیمیشن خود پایان داد، هانا و باربرا مجبورشدند برای خودشان کار کنند. با توجه به بودجه بسیار پایین تلویزیون، کارتونهای جدید آنها بیشتر برروی شوخی های شفاهی تاکید داشت تا جزییات تصویری -که برای اجرایشان باید هزینه زیادی صرف می شد.

داستانگویی احساسی و خلق هوشمندانه تصاویر هانا-باربرا هشت بار موفق به دریافت جایزه امی شدند و در سال ۱۹۸۸ جایزه آکادمی علوم و هنرهای تلویزیونی را دریافت کردند. رییس انیمیشن کمپانی وارنر در مورد او می گوید:« باربرا یک داستانگوی با احساس و تصاویری که خلق می کرد نشان از هوش بالای او داشت. او -درکنار همکار قدیمی اش هانا- پیشگام دنیای انیمیشن بود. خدمات “جو” به دو صنعت انیمیشن و تلویزیون بی نظیر است. او به تنهایی میلیونها نفر را در سراسر گیتی سرگرم می کرد.» هانا (۲۰۰۱-۱۹۱۰) و باربرا (۲۰۰۶-۱۹۱۱) هیچکدام از ابتدا انیمیشن ساز شدن نبودند. باربرا که در محله برکلین نیویورک رشد کرده است، در ابتدا شغل بانکداری را برگزید. و سپس به کارتونهای مجلات علاقه مند و در نهایت به عنوان یک انیمیشن ساز فعالیت کرد. هانا مهندسی و روزنامه نگاری خوانده بود و تنها به این دلیل به سمت انیمیشن رفت که به دنبال یک شغل می گشت. لحظاتی پر از خنده و شادی در 61 کارتون زیبا و دیدنی تام و جری

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • 61 قسمت
 • کیفیت بالا
 • لحظاتی پر از خنده و شادی
 • مخصوص سنین کودک و نوجوان
 • ابتدا محصول را دریافت کنید,سپس پول را بپردازید!
 •                                                                       


  ابزار وبلاگ

  قالب وبلاگ

  لینک باکس هوشمند ام دی پارس
  سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس